بیوگرافی سینا شفیعی

سینا شفیعی متولد 1367 در تهران، بازیگر و نویسنده است

دانشجوی انصرافی کارگردانی تئاتر می باشد، فعالیت خود را با نوشتن شروع کرد سپس وارد بازیگری و کارگردانی شد و حالا همسرش نیز دستیار کارگردان می باشد

خانواده

در تهران و با یک و خواهر و یک برادر بزرگ شده است، تنها برادرش آهنگساز است و در تئاتر و فیلم کوتاه با برادرش سینا در امر آهنگسازی همکاری می کند

بیوگرافی سینا شفیعی بازیگر + عکس جدید

شروع با نوشتن 

بصورت جدی فعالیت خود را از سال 1382 وقتی 15 ساله بود از نوشتن شروع کرد سپس بازیگری، طراحی صحنه، نویسندگی و کارگردانی را نیز تجربه کرد

از فیلم کوتاه تا تلویزیون

در کنار بازی تئاتر فیلم کوتاه می سازد و جایزه بین المللی فیلم کوتاه را نیز دریافت کرده است اما اولین بار در سال 1396 با سریال در جستجوی آرامش وارد تلویزیون شد

رد پیشنهاد

برای سریال در جست‌ و جوی آرامش که 29 ساله بودم حدود 20 کیلو وزن کم کردم، از طرفی بازی کردن در این سریال برای من خیلی سخت بود چونکه شخصیتم معتاد بود

بعد از در جست‌ و جوی آرامش چهار سریال با نقش‌ های خیلی خوب پیشنهاد شد اما نپذیرفتم، دوست ندارم در هر کاری بازی کنم روی انتخاب هایم دقت فراوانی دارم

عکس های سینا شفیعی بازیگر

sina shafiei

شهرت با ستایش

برای دومین بار سال 97 در سریال شبکه خانگی نهنگ آبی بازی کرد اما شهرت او سال 98 با سریال ستایش 3 و  در نقش حمید شروع شد

ماجرای قبول نقش حمید

برای سریال ستایش دو نقش به من پیشنهاد شد

یکی نقشی که شهرام پوراسد بازی می‌ کند و نقش حمید که در نهایت حمید را انتخاب کردم، حمید با من خیلی فاصله دارد اما از همان اول دوست داشتم جذاب ایفایش کنم

نوشین شکری همسر سینا شفیعی

نوشین شکری همسر سینا شفیعی + بیوگرافی

ازدواج

سینا شفیعی در شهریور ماه 1398 با نوشین شکری ازدواج کرد، خانم شکری سابقه دستیاری کارگردان در فیلم و هفت و نیم را دارد

دغدغه ام

تا الان حدود 20 نمایشنامه نوشتم و همه آنها در جشنواره های مختلف حضور پیدا کردند، در این سال ها دغدغه اصلیم ساختن کار است

sina shafiei

عطش شهرت ندارم

اوایل کارم خیلی دوست داشتم دیده شوم اما به لطف فضای مجازی که به شدت در شهرت آدم های حتی معمولی تاثیرگذار است، این عطش دیده شدن در من کمتر شد تا الان که به صفر رسید

علت انصراف از دانشگاه

من دانشجوی کارگردانی تئاتر بودم ولی همان سال اول انصراف دادم، احساس کردم دانشگاه بیش از داشته، به دانسته‌ ام اضافه می‌ کند یعنی یک آگاهی کاذب به من می‌ دهد

به نظرم دانسته‌ ها بدون زیست و بدون وجود داشته‌ ها فقط یک آگاهی کاذب هستند که آدم را اذیت می‌ کنند ولی داشته‌ ها حتماً کارساز خواهند بود

بیوگرافی سینا شفیعی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها