عکس های مینا دلشاد بازیگر + بیوگرافی کامل

بیوگرافی مینا دلشاد و همسرش با عکس های جدید مینا دلشاد بازیگر و  داستان زندگی شخصی از شروع با تئاتر تا شهرت را در سایت فتوکده می خوانید

بیوگرافی مینا دلشاد

مینا دلشاد متولد 6 خرداد 1370 در مشهد، بازیگر است

فارغ التحصیل فوق دیپلم پرستاری می باشد، فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و با سینما جلوی دوربین رفت سپس به تهران مهاجرت کرد و حالا در تلویزیون بازی می کند

شروع از 9 سالگی

از سال 1379 وقتی 9 ساله اولین تجربه خود را در بازیگری با تئاتر مدرسه بدست آورد، سپس برای نمایشی در مورد حضرت علی جایزه اول کارگردانی این رده سنی را در استان گرفت

مینا دلشاد بازیگر کیست

خانواده تا ادامه فعالیت

بخاطر مخالفت خانواده تا مدت ها از بازیگری و حتی درس خواندن در این رشته محروم شد تا اینکه سال 1388 با حضور در تست فیلم در انتظار معجزه به کارگردانی رسول صدر عاملی پذیرفته شد

به این ترتیب با این فیلم اولین بار جلوی دوربین رفت

مهاجرت به تهران

سال 87 - 88 بود که برای ادامه فعالیت راهی تهران شد و در ورکشاپ های خصوصی پانته آ بهرام شرکت کرد سپس در تئاتر های دانشجویی ادامه فعالیت داد

بیوگرافی مینا دلشاد بازیگر زن مشهدی

در تلویزیون

بد از دیدن شدن در تئاترهای حرفه ای، سال 1392 برای بازی در سریال نوشدار به کارگردانی و نویسندگی جواد اردکانی دعوت و با این مجموعه 28 قسمتی وارد قاب تلویزیون شد

ماجرای علاقه از کودکی

بازیگری بصورت غریزی از کودکی در من بود

مادرم تعریف می کنم که مثلا 4 - 5 سالگی می آمدی و جلوی آینه ادای گویندگان اخبار را در می آوردی، موزیک گوش می کردی و می خواندی و از همان بچگی علاقمند بوده ام

mina delshad

علاقه به ژانر وحشت

سلیقه خودم ژانر وحشت است که متاسفانه سینمای ایران در این زمینه خیلی ضعف دارد، اینگونه نقش ها را دوست دارم بازی کنم، نقش منفی هم خیلی دوست دارم

کارگردان تا بازیگر مورد علاقه

در کارگردان ها دوست دارم با داریوش مهرجویی و اصغر فرهادی کار کنم و با هنرمندانی چون شهاب حسینی، حامد بهداد و خانم هدیه تهرانی و مریلا زارعی همبازی شوم

ازدواج

مینا دلشاد هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

mina delshad

علاقه به موسیقی

خیلی به آواز علاقمند هستم و گهگاهی برای خودم می خوانم؛ آقای شادمهر عقیلی و چند خواننده جوان مثل موزیک های اشوان را دوست دارم

تفریحات

ورزش را واقعا دوست دارم، یک مقدار شکمو هستم و رستوران رفتن را هم دوست دارم، اگر وقت پیدا کنم حتما تئاتر و سینما میرم، کلا تفریحات من از کارم دور نیست و بیشتر در این حیطه است

بیوگرافی مینا دلشاد در سایت فتوکده

بیوگرافی مینا دلشاد و همسرش | سایت فتوکده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها